Masaże

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny to najbardziej popularna forma masażu ponieważ w zależności od jego intensywności może być traktowany jako relaksujący, pobudzający bądź leczniczy. Masaż przede wszystkim rozluźnia napięte mięśnie i uśmierza ból, ale w pozytywny sposób wpływa także na kondycję psychiczną. Jest kilka technik masażu klasycznego tj. łagodne głaskanie, rozcieranie, delikatne oklepywanie aż do ugniatania, wstrząsania i wyciskania. Rodzaj metody dostosowywany jest indywidualnie.

Masaż klasyczny całego grzbietu
Czas trwania ⏰ 45 min
Cena 🎟 60 zł

 

MASAŻ RELAKSACYJNY NA CIEPŁYCH, AROMATYCZNYCH OLEJKACH

Masaż relaksacyjny wprowadza w stan błogiego relaksu, niweluje napięcia prowadząc do wyciszenia. Podczas masażu wykonywane są płynne, powolne i delikatne ruchy mające na celu zmniejszenie napięcia nerwowo-mięśniowego, odprężenie fizyczne i psychiczne. Ciepłe, aromatyczne olejki są dodatkowym atutem, gdyż poprawią zarówno kondycję skóry, jak i poziom relaksu i zadowolenia.

Czas trwania ⏰ 50 min
Cena 🎟 80 zł

 

MASAŻ CIAŁA GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu. Jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Masaż silnie redukuje  stres i zmęczenie, regeneruje całe ciało, wykonywany jest spokojnymi, harmonijnymi ruchami za pomocą rozgrzanych do 60*C kamieni oraz olejków. Masaż ten zadziała również doskonale na Twoją skórę. Poprawi jej elastyczność i pomoże w walce z cellulitem.

Czas trwania ⏰ 50 min
Cena 🎟 80 zł

 

RELAKSACYJNY MASAŻ STÓP LUB DŁONI

Masaż stóp lub dłoni to forma zdecydowanego, a zarazem delikatnego masażu działającego na dany obszar. Masaż ma na celu obniżenie poziomu napięcia mięśniowego, ukrwienie danego obszaru, rozciągnięcie mięśni, odżywienie i regenerację komórek.

Czas trwania ⏰ 20 min
Cena 🎟 30 zł

 

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Masaż twarzy połączony z masażem szyi  dekoltu to masaż o działaniu głęboko relaksującym, odprężającym. Poprawia krążenie skóry twarzy, usuwa zmęczenie, ujędrnia, ma działanie przeciwobrzękowe oraz relaksujące.

Czas trwania ⏰ 30 min
Cena 🎟 40 zł

 

MASAŻ ANTI-AGING TWARZY

Masaż anti-aging twarzy, zwany też drenażem limfatycznym twarzy to masaż powstrzymujący procesy starzenia, który w doskonały sposób poprawia sprężystość mięśni i elastyczność skóry twarzy. Podczas masażu limfatycznego niwelowane są zmarszczki w okolicy czoła, kącika oczu (tzw. „kurze łapki”), bruzdy przynosowe, a także zmarszczki widoczne w kącikach ust.

Masaż ten przynosi efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

Czas trwania ⏰ 20 min
Cena 🎟 30 zł

 

ANTYCELLULITOWY MASAŻ BAŃKA CHIŃSKĄ

Bańka chińska ma nieocenioną moc i zastosowanie w terapii odchudzającej i kuracji antycellulitowej. Ten rodzaj masażu dzięki podciśnieniu, jakie się wytwarza w trakcie kontaktu skóry z bańką, intensywnie stymuluje tkankę podskórną i wyraźnie poprawia stan mało elastycznej skóry.

Pobudza on również krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomagając pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej – dlatego jest on bardzo skuteczny przy odchudzaniu, w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Czas trwania ⏰ 30 min
Cena 🎟 50 zł