Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to rewelacyjny sposób na spędzanie wolnego czasu, dla osób w różnym wieku, o różnym poziomie zaawansowania. Nieważne czy jesteś początkujący i chcesz cieszyć się powolnym nurtem rzeki albo po prostu chcesz urozmaicić biwak z bliskimi – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Kajaki dają też możliwość niezwykle bliskiego obcowania z przyrodą oraz są wspaniałym sposobem na wzmocnienie kondycji. Wspólny wyjazd to też znakomita okazja do poznania nowych i ciekawych ludzi lub też zacieśnienia więzi z tymi, których już znamy.

W naszej ofercie znajdują się spływy indywidualne, rodzinne, weekendowe, organizujemy też spływy dla firm oraz wypożyczenia.

Zapewniamy świetną zabawę, profesjonalną organizację, doskonały sprzęt kajakowy z niezbędnym osprzętem i bezpieczeństwo.

Spływy kajakowe organizujemy na Szlaku Wodnym Rzeki Wisłok o długości 22 km.  Przebiega przez okolice Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego oraz przez przełom Wisłoka zwany Bramą Frysztacką przepływając przez Pogórze Strzyżowskie i Dynowskie. Na brzegach Wisłoka stanęły tablice z mapami z informacjami turystycznymi, znaki wodne i wskazujące kilometraż. Szlak zaczyna się w Wojkówce (gmina Wojaszówka) i biegnie przez Frysztak aż do Markuszowej (gmina Wiśniowa).  Jest to trasa o zróżnicowanej charakterystyce i zmiennym nurcie.

Spływy kajakowe sprawdzą się jako spotkania integracyjne, atrakcja podczas rodzinnych wakacji czy wyjazdy towarzyskie. Prawda jest taka że nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne biesiadowanie przy ognisku czy grillu po dniu wypełnionym wiosłowaniem.

Zapraszamy!