STAŁE TRASY

Zapraszamy na szlak kajakowy na rzece Wisłok.
Możesz wybrać jedną z czterech tras o różnej długości i różnym poziomie trudności. Jedno jest pewne! Każda z nich dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Nie ważne czy jesteś doświadczonym kajakarzem, czy dopiero zaczynasz przygodę w kajaku, spływ na rzece Wisłok zapamiętasz na długo! 
Szlak rzeki Wisłok charakteryzuje się na poszczególnych odcinkach zmiennym nurtem, i podłożem. Liczne progi wodne, wystające kamienie i wypłycenia to czynniki, które powodują, że każdy znajdzie coś dla siebie!

TRASY SPŁYWÓW

 • Wojkówka – Frysztak 12 km czas: ok 3h
  cena 55 zł/os
 • Frysztak – Markuszowa 12 km czas ok 3h
  cena 55 zł/os
 • Frysztak – Wiśniowa 6 km czas ok 2h
  cena 55 zł/os
 • Frysztak – Strzyżów 20 km czas ok 5h
  cena 65 zł/os

Zarezerwuj spływ!
Wystarczy zadzwonić i zarezerwować spływ o wygodnej dla Ciebie godzinie! 

791 222 433

W okresie letnim pływamy codziennie o godzinie 10.30 z Wojkówki do Frysztaka i o godzinie 13.00 z Frysztaka do Markuszowej. Poza sezonem dostosowujemy się do klientów.
Cena wynajmu kajaka od osoby zawiera kajak z wiosłami, kamizelką i instruktażem. Fotelik/dostawka do kajaka dwuosobowego dla mniejszego dziecka do 6 roku życia gratis!

Trasę pokonuje się samodzielnie po wcześniejszym podpisaniu umowy i zaakceptowaniu regulaminu wypożyczalni. Zapewniamy transport kajaków oraz uczestników. W przypadku większej ilości (powyżej 8 osób) zapewniamy transport kierowców.

A teraz coś EXTRA dla naszych klientów! 
1.Mamy możliwość zorganizowania ognisko/grill dla uczestników spływu po wcześniejszym uzgodnieniu,
2.Miejsce parkingowe na ogrodzonym i bezpiecznym terenie (w przypadku gdy rozpoczynasz spływ we Frysztaku)
3.Bliski dostęp do bazy noclegowej (Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku,  agroturystyka „Fyrtok Fest”, restauracja „Pod Herbami”)
4.W miejscu siedziby firmy dostęp do bazy sanitarnej, placu zabaw dla dzieci, odkrytego basenu, boiska do piłki nożnej, kortu tenisowego, wypożyczalni nartorolek.
5.Dodatkowo po wcześniejszym ustaleniu możemy zapewnić ubezpieczenie NNW, ratownika WOPR, instruktora kajakowego.

Dołącz do kolejnych zadowolonych klientów, który zapamięta spływ z nami na długo!