O nas

                                                                                                 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem pasjonatów turystyki i aktywnego wypoczynku. Motywowani rosnącym zainteresowaniem Klientów ciągle poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności 🙂 Mamy doświadczenie w organizowaniu spływów integracyjnych, firmowych i rodzinnych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta, wysoka jakość usług oraz profesjonalizm. Działamy z sercem! 

Co oferujemy?

Profesjonalny sprzęt do uprawiania turystyki kajakowej: 24 dwuosobowych oraz 4 jednoosobowe kajaki z wiosłami. Kajaki wykonane są z polietylenu. Lekkie, wygodne, pozwalają na łatwe manewrowanie. Do kajaków oferujemy kapoki dostosowane do wagi i wzrostu. Dziecięce kapoki wyposażone są w kołnierze utrzymujące głowę dziecka na powierzchni wody oraz w gwizdki.

 

Spływ kajakowy możesz zakończyć z przytupem! Przygotowaliśmy Dolinowy Gościniec specjalnie po to, abyś mógł zaprosić przyjaciół na imprezę przygotowaną specjalnie dla Was. Możemy też zorganizować ognisko lub grilla pod wiatą. Chętnie pomożemy w znalezieniu noclegu.

Lubisz aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu? Zabierz rodzinę, znajomych, współpracowników z firmy i odwiedź Dolinę Wisłoka, położoną w malowniczym miejscu zaledwie 50 km od Rzeszowa i 20 km od Jasła i Krosna!

Zaufało nam wiele osób, którzy cenią aktywny wypoczynek pokonując w kajaku szlaki wyjątkowych przyrodniczo rzek Podkarpacia.

 

Media o nas

Otwarcie szlaku wodnego na rzece Wisłok

TVP Rzeszów o Dolinie Wisłoka

https://rzeszow.tvp.pl/45647970/centrum-integracji-spolecznej-w-orzechowce-dolina-wisloka   oglądaj od 9:30 min

https://rzeszow.tvp.pl/49689666/3092020?fbclid=IwAR3vIYhyqshxe1kYFmFWYSViADNEs4JFdkIedtwvhoz7i2Nxcweu8sRh6xQ oglądaj od 6:30 min.

Turystyczna jazda w Dolinie rzeki Wisłok

Śladami Podkarpackiej Ekonomii Społecznej

 

Zatem kierunek Frysztak!